04.06.2018, 15:50

Z okazji Dnia Dziecka w dniu 3 czerwca 2018 r. na terenie Anfiteatru nad Jeziorem Lubieńskim odbył się festyn dla dzieci.Organizatorzy imprezy: Centrum Kultury oraz Biblioteka Publiczna w Lubieniu Kujawskim, którzy przygotowali wiele atrakcji, które sprawiły dzieciom radość.
Festyn uświetniły występy artystyczne,instrumentalne,taneczne,recytatorskie w wykonaniu dzieci i młodzieży ze szkół w Kłóbce, Kalisk, ZPO Lubień Kujawski oraz z Centrum Kultury.W programie imprezy znalazły się m.in. pokazy strażackie OSP Lubień Kujawski, Krzewia, Morzyc,pieczenie kiełbasek przy ognisku,oraz wiele innych atrakcji jak trampolina, zjeżdżalnie, klocki XXL, przejażdżki łodzią ratunkową , konikiem,bańki mydlane, malowanie buziek,wata cukrowa, popcorn.W trakcie festynu odbywały się zabawy i konkursy prowadzone przez animatorów KUBUŚ- Dziecięca Kraina.Dzięki naszym sponsorom zorganizowana była loteria fantowa dla każdego dziecka, w której każdy los wygrywał. Wśród nagród były książki, torby, długopisy, bryloczki.
Sponsorzy festynu: Urząd Miejski w Lubieniu Kujawskim, POLCALC,Książki Marzeń, Bar u Huberta,GS Lubień Kujawski,Kubuś - Dziecięca Kraina, FHU Darkos,Przewodniczący Rady Powiatu - Zygmunt Wierzowiecki oraz Radny Powiatu Bogdan Domżalski.
Mamy nadzieje, że festyn z okazji ,,Dnia Dziecka' pozostawił wśród uczestników miłe wrażenia.